Asset Publisher Asset Publisher

Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Jeleniówka"

Zapraszamy na zajęcia edukacyjne do ośrodka "Jeleniówka"!

Zapraszamy szkoły i innych chętnych na zajęcia edukacyjne w ośrodku "Jeleniówka". Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu ścieżki edukacyjnej oraz szerokiego wyposażenia ośrodka możliwe jest przeprowadzenie edukacji zarówno wewnątrz jak i na świeżym powietrzu. Przy ośrodku istnieje możliwość rozpalenia ogniska wieńczącego zajęcia.

Zajęcia są przeprowadzane przez edukatorów przyrodniczo-leśnych: Stanisława Gmyrka i Patrycję Majkę.

Aby umówić się na zajęcia w ośrodku prosimy o kontakt: 505 440 192, Pan Stanisław Gmyrek; oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w załączniku i przesłanie go na adres: szklarska@wroclaw.lasy.gov.pl lub dostarczenie osobiście do siedziby Nadleśnictwa Szklarska Poręba.


OFERTA EDUKACYJNA

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych terenów i zapoznania się z przebiegami ścieżek dydaktycznych. Dla zorganizowanych grup, po uzgodnieniu terminu, zapewniamy leśnika (edukatora) - przewodnika.

Nasi edukatorzy prowadzą zajęcia edukacyjne poświęcone przyrodzie także w szkołach.

Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie.

Dla wygody stworzyliśmy formularz zgłoszenia do zajęć, dzięki któremu w prosty sposób zaplanujemy spotkanie. Wypełniony formularz można wysłać do biura nadleśnictwa pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną lub dostarczyć osobiście przynajmniej 7 dni przed planowaną datą zajęć.

Grupy zorganizowane mogą zwiedzać ośrodek edukacji  oraz  ścieżki z przewodnikiem, po uzgodnieniu terminu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: Patrycja Majka tel. 75 717 23 32 wew. 337, kom. 661 111 287.